Veterinární klinika Petpet Žleby - MVDr. Zdeňka Nová

MVDr.Zdeňka Nová

Mým dětským *mňááu* snem bylo mluvit zvířecí řečí. Maminka to neviděla ráda a říkala, že mi to zůsta *méééé*. S odstupem času musím uznat, že měla pravdu, a tak jsem se stala *vrrr haf* veterinářkou, abych svoje "nadpřirozené" schopnosti využila ve prospěch dobré věci.

Pokud jste jako já a zbožňujete *bééééé* zvířata, přijďte na cvičiště do Vrdů odkoukat pár skvělých triků nebo jen na kus řeči. Děsně ráda si o mazlíčcích *pí pí pí* povídám s milými lidmi. :-)

MVDr.Luděk Nový

Jako syn veterináře mám pěči o zvířata v krvi. Přispěchám na pomoc vždy tam, kde může pomoci pouze precizní chirurgický zákrok. Mým posláním je přesnost. A tím myslím chirurgická přesnost.

Abych se dokázal vždy znovu maximálně soustředit, čistím si hlavu prací na zahradě, kde na nějakém tom milimetru nezáleží. Zbytek času se škodolibě věnuji rozmazlování naší fenky Eileenky, kterou Zdeňka svědomitě vycvičila. Ale to jí raději neříkejte…

Veterinární klinika Petpet Žleby - MVDr. Luděk Nový
Veterinární klinika Petpet Žleby - MVDr. Petra Kaněrová

MVDr.Petra Kaněrová

Moji rodiče měli vždy velké hospodářství a mě ani nenapadlo, že bych se stala něčím jiným než veterinářkou.

Chci se s velkou péčí věnovat nejen vašim pejskům a kočičkám, ale i hospodářským zvířatům. Abych se mohla stát členem Petpet týmu, přistěhovala jsem se za vámi až z Podkrkonoší.

MVDr.Kamila Retta

Odmalička jsem tíhla ke koním a věnovala jim každou volnou chvilku. Logickou volbou proto bylo studium veterinární medicíny. Už během studia jsem se začala specializovat na pohybový aparát koní a psů. Po ukončení studia jsem se začala naplno věnovat fyzioterapii a chiropraxi psů a koní okořeněné kapkou homeopatie a Dornovy metody.

Díky holkám doktorkám z Petpetu se mi ale zastesklo po klasické práci v ordinaci a tak jsem se stala členem Petpet týmu.

Veterinární klinika Petpet Žleby - MVDr. Kamila Retta
Veterinární klinika Petpet Žleby - vet. asistent Jakub Mandík

Vet. asistentJakub Mandík

Doma jsem se odmalička pohyboval mezi zvířaty, s rodiči choval ovce a věnoval se včelaření. Praxe na střední zemědělské škole, kde jsem studoval obor veterinářství, mě pak zavedla do Žlebů na veterinární kliniku i do terénu. A bylo jasno.

Po maturitě jsem věrný heslu "o líných ústech" neváhal a šel se ucházet o místo veterinárního asistenta. Povedlo se a teď jsem tu vám pacientům i doktorům plně k dispozici.