Veterinární klinika Petpet Žleby - MVDr. Zdeňka Nová

MVDr.Zdeňka Nová

Mým dětským *mňááu* snem bylo mluvit zvířecí řečí. Maminka to neviděla ráda a říkala, že mi to zůsta *méééé*. S odstupem času musím uznat, že měla pravdu, a tak jsem se stala *vrrr haf* veterinářkou, abych svoje "nadpřirozené" schopnosti využila ve prospěch dobré věci.

Pokud jste jako já a zbožňujete *bééééé* zvířata, přijďte na cvičiště do Vrdů odkoukat pár skvělých triků nebo jen na kus řeči. Děsně ráda si o mazlíčcích *pí pí pí* povídám s milými lidmi. :-)

MVDr.Luděk Nový

Jako syn veterináře mám pěči o zvířata v krvi. Přispěchám na pomoc vždy tam, kde může pomoci pouze precizní chirurgický zákrok. Mým posláním je přesnost. A tím myslím chirurgická přesnost.

Abych se dokázal vždy znovu maximálně soustředit, čistím si hlavu prací na zahradě, kde na nějakém tom milimetru nezáleží. Zbytek času se škodolibě věnuji rozmazlování naší fenky Eileenky, kterou Zdeňka svědomitě vycvičila. Ale to jí raději neříkejte…

Veterinární klinika Petpet Žleby - MVDr. Luděk Nový
Veterinární klinika Petpet Žleby - MVDr. Petra Kaněrová

MVDr.Petra Kaněrová

Moji rodiče měli vždy velké hospodářství a mě ani nenapadlo, že bych se stala něčím jiným než veterinářkou.

Chci se s velkou péčí věnovat nejen vašim pejskům a kočičkám, ale i hospodářským zvířatům. Abych se mohla stát členem Petpet týmu, přistěhovala jsem se za vámi až z Podkrkonoší.

MVDr.Hubert Nový

Hospodářská zvířata jsou můj život a veřte, že za 36 let v oboru jsem získal pořádnou zásobu fines, jak s jejich problémy zatočit.

Občas to není lehký zápas, proto beru svého starého parťáka Rexe a vyrážíme spolu na dlouhé špacíry protáhnout tělo a načerpat energii na další kolo.

Veterinární klinika Petpet Žleby - MVDr. Hubert Nový